Результат після кожної процедури

 1. Головна
 2. /
 3. Лазерна епіляція
1

Лазерна епіляція ніг

2

Лазерна епіляція рук

3

Лазерна епіляція спини та живота

4

Лазерна епіляція інтимних зон

5

Лазерна епіляція обличчя

Давайте знайомитись!

Скористайтесь формою зв`язку для отримання консультації і запису на процедуру
Вкажіть, будь ласка, Ваше ім'я і контакти

  Наше обладнання

  Для того, щоб ефективно та майже безболісно позбутися небажаного волосся на тілі, найкращим вибором стане лазерна епіляція. В салоні «Beauty service» ми використовуємо діодний лазер для епіляції D-Las 45.

  Діодний лазер – це спеціалізоване обладнання, яке ефективно прибирає волосся будь-якого кольору, але найкраще впливає на темні волоски.

  В темному волоссі міститься пігмент меланін, що поглинає випромінювання лазеру. Під дією лазера волосяні цибулинки перегріваються і відмирають. Чим більше сеансів буде проведено, тим менше волосинок буде рости на вашому тілі.  Головне, притримуватися графіка проведення епіляції, встановленого спеціалістом. Лазер впливає лише на волосинки в стадії росту і зовсім не бачить цибулинки, що «сплять».

  Маючи негативний вплив на волосся, лазер абсолютно безпечний для шкіри. Тому не залежно від кількості сеансів, вашій шкірі нічого не загрожує. 

  Лазерна епіляція діодним лазером має велику кількість переваг. Як-то:

  1. Повне видалення всього небажаного волосся у вибраній зоні.
  2. Невелика кількість сеансів для ідеального результату (від 6 процедур).
  3. Супутнє омолодження шкіри в зонах, що обробляються.
  4. Відсутній негативний вплив на шкіру, вона захищена від подразнення та опіків.
  5. Швидкість проведення процедури.

  Як бачите, процедура має багато переваг, за які її так полюбляють наші клієнти. Проте є і деякі мінуси:

  1. При наявності білого волосся кількість процедур збільшується.
  2. В порівнянні з іншими методами епіляції, процедура більш дорога. Проте ефективність і довготривалість видалення волосся компенсує вартість процедури.
  3. Клієнти з низьким больовим порогом можуть відчувати дискомфорт, але спеціальні гелі легко в цьому допомагають.
  Вкажіть, будь ласка, Ваше ім'я і контакти

   Чому Вам варто завітати до нас?

   1

   У нас ЯКІСНО

   Наші досвідчені косметологи використовують виключно професійну косметику від кращих виробників Іспанії, Швейцарії, Італії, Франції, Кореї
   2

   Ми працюємо БЕЗПЕЧНО

   Мегастерильність в будь-яких ситуаціях. Ми ретельно дезінфікуємо прилади та відкриваємо засоби/набори для процедур тільки при Вас.
   4

   ДОСТУПНО

   Наші ціни відповідають якості наданих послуг та є порівняно невисокими у сфері краси. Середня вартість послуги як невеличкий сет ролів.
   3

   Вам буде КОМФОРТНО

   Кожен майстер любить свою справу та поважає клієнтів. Тому прикладе максимум зусиль, щоб Ви вийшли з посмішкою та із задоволенням.

   Лазерна епіляція ніг

   Лазерна епіляція ніг користується найбільшою популярність серед наших клієнтів незалежно від пори року. Адже це ефективна процедура, результат якої можна помітити вже після першого проведення. Завітайте в салон «Beauty service», Київ, щоб відчути на собі переваги новітньої процедури з видалення волосся. Ви можете проводити процедуру на ноги повністю або на вибрану зону (коліна, гомілки, пальці, стегна, стопи). Все залежить від ваших потреб. Ціна стартує від 190 грн. та залежить від обраної зони.

   Лазерна епіляція рук

   Багато хто з жінок та чоловіків бажають позбавитися волосся на руках. Чорне волосся особливо на жіночих руках виглядає неестетично, тому варто його позбутися якнайшвидше. Видалення волосся на руках краще всього проводити за допомогою діодного лазера. Адже вже після першої процедури можна позбавитися близько 40% всього волосся. А якщо зробити 6-8 процедур, то можна назавжди забути про волосся на руках. Чим більше процедур, тим більш гладенькою буде ваша шкіра.

   В нашому салоні «Beauty service», Київ ціна одна з найкращих в місті. Ви можете епілювати руки повністю, лише кисті рук або інші окремі ділянки.

   Лазерна епіляція спини та живота

   Якщо на спині чи животі клієнта є небажане чорне волосся, його дуже важко позбутися в домашніх умовах. Бритва, шугаринг чи воскова епіляція буде вкрай болісною, довгою та мало ефективною. Тому в даному випадку лазерна епіляція – це те, без чого не обійтися.

   Лазерна епіляція спини та живота в салоні «Beauty service» є затребуваною процедурою як у жінок, так і у чоловіків, що живуть у місті Київ. І якщо для видалення волосся на спині частіше звертаються чоловіки, то гладеньку шкіру живота чи ореол грудей хочуть мати  і жінки. Ціна на процедуру починається від 200 грн. і залежить від області проведення процедури.

   Лазерна епіляція інтимних зон

   Шкіра інтимних зон являється дуже тонкою та ніжною. Через це на ній виникає багато неприємних побічних ефектів від неправильного видалення волосся. На шкірі може з’являтися вросле волосся, порізи, опіки та подразнення. Щоб всього цього уникнути,  салон «Beauty service», Київ пропонує безболісне видалення волосся в інтимних зонах, ціна якого вас точно потішить.

   Чоловіча депіляція інтимних зон не менш популярна за жіночу. Ви можете обрати як неглибоке бікіні, так і повну депіляцію всієї інтимної зони. Якщо ви боїтеся болісних відчуттів, ми можемо запропонувати вам  анестетик.  Після лазерної депіляції шкіра не травмується, а волосся не вростає. І ви можете бути завжди впевнені в своєму вигляді в бікіні чи купальнику.

   Лазерна епіляція обличчя

   Лазерна епіляція обличчя являється досить популярною процедурою серед чоловіків та жінок. Часто для чоловіків щоденне гоління викликає труднощі, тому лазерна депіляція може допомогти назавжди вирішити цю проблему. Звертаючись за нею в салон «Beauty service», Київ, ви зможете позбутися від волосся над верхньою губою, на щоках, зробити підборіддя гладеньким. Дозвольте вашому обличчю бути ідеальним. 

   Запишіться зараз

   і гарантовано отримайте знижку

    Використовуємо найкращі косметичні засоби